2007 m. lapkričio 26 d., pirmadienis

Marketingas pagal bitę

Pagaliau baigėsi mano ir "bitės" sutartis.
Penktadienį gavau pranešimą iš bitės, kad "jūsų sutartis baigėsi, kviečiame ją pratęsti itin patraukliomis sąlygomis". Ką tuomet darau aš? Skambinu nurodytu telefono numeriu. Klausiu kokios tos itin patrauklios sąlygos. Sako "pratęsus sutarti Jūs gausite 500 arba 1000 nemokamu minučių ir iki 1000 Lt nuolaidą mobiliajam telefonui. Ir ne šiaip kokiam telefonui kurio niekas neperka ir reikia išparduoti, o tikrai geriems telefonams."

Na tiesa sakant nemokamos minutės manęs kaip ir nedomina. Nes dabar turimas bitės planas "tarp mūsų" pilnai patenkina mano poreikius. O štai antroji sakinio dalis mane sudomino. Taigi kokie telefonai? "Na suprantate dar neturiu kainoraščio, jis bus nuo pirmadienio". Tai vadinasi galiu pirmadienį užeiti į bet kuri bitės saloną ir pratęsti sutarti. "Taip jie jau turės kainoraščius".

Šiek tiek nekantriai laukiau pirmadienio, nes telefoną tikrai norėčiau pasikeisti, nors galiu gyventi ir dabar turimu.

Pirmadienis.
Važiuoju į bitės saloną esanti Megoje. Klausiu kokiomis sąlygomis galiu pratęsti sutartį. Žada tik 500 minučių jei pasirašysiu sutartį 24 mėnesiams arba 1000 minučių jei - 36 mėnesiams.
O kaip telefonai?
- rinkitės iš pirmųjų dviejų vitrinų. (aha, jo)
- o kur ta žadėta iki 1000 Lt nuolaida?
- Kas jums žadėjo? (gaila neįsidėmėjau vardo)
- Mergina telefonu 1501
- Bet jūs neregistruotas, kad galima taikyti kainas iš šio kainoraščio. Bet aš išsiaiškinsiu ir jums paskambinsiu.

Taigi laukiam.

Bet tik įdomus marketingas pirmiau pažadam, o po to ... Na aš niekur neskubu - palauksiu.